Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Spletni obdaritveni oglasnik "Podarimo si"

Podjetje CC -splet v sodelovanju s Slovensko Karitas seznanja vse prebivalce Slovenije o obstoju spletnega daritvenega oglasnika "Podarimo si". Gre za spletno mesto, kjer ljudje lahko objavijo oglase za predmete, katereželijo podariti, tisti v pomankanju pa lahko objavijo svoje potrebe.

V podjetju CC-Splet si v sodelovanju s Slovensko Karitas prizadevajo seznaniti prebivalce Slovenije o obstoju spletnega daritvenega oglasnika Podarimo.si. Gre za spletno mesto, kjer ljudje lahko objavijo oglase za predmete, katere želijo podariti, tisti v pomanjkanju pa lahko objavijo svoje potrebe. Potrebe najšibkejših na portalu beleži Slovenska Karitas, saj taki najpogosteje žal nimajo lastnega dostopa do interneta.

Gradivo se nahaja na naslovu
http://www.podarimo.si/novica/.


CC-Splet Miha Jereb s.p.
Brsc 8
4201 Zgornja Besnica
Tel: 051/810-388
www.cc-splet.si