Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

19. Svetovni pokal v skokih z višin - Kanal 2006

Kanal: nedelja, 2. julij 2006 ob 16.00 uri

Tudi letošnje poletje bo v Kanalu potekala odmevna prireditev, ki je že lansko leto zaznamovala razpoznavnost našega mesteca ob reki Soči. Gre namreč za Svetovni pokal v skokih z višin, kjer tekmuje 14 skakalcev iz različnih držav celega sveta. Poleg nam že znanih obrazov, se nam bodo letos pridružili tudi nekateri novi in nam zagotovili čudovit dvodnevni adrenalinski spektakel.

19. svetovni pokal v skokih z višin – Kanal 2006 bo v Kanalu potekal v soboto 1.7. (uradni trening) in v nedeljo 2.7.2006, ko bo potekalo samo tekmovanje in večerni zabavni program. Skakalci bodo v reko Sočo skakali z višine 23 metrov. Ponovno pričakujemo tudi mednarodno medijsko pokritost, saj bodo tekmovanje predvajali tudi na RAI Sport satellite. Za uspešno izvedbo vseh zastavljenih aktivnosti se že vnaprej zahvaljujemo vsem dosedanjih sponzorjem, predvsem pa glavnemu pokrovitelju HIT d.d. iz NoveGorice.