Voščilo župana

" Človek postoj. Daj mi trenutek. Rad bi ti rekel besedo.
Doslej sem le plaval na svojih oblakih. Dober sem bil in se trudil za vse. A nekaj je manjkalo mojim besedam, korakom, dejanjem in skritim željam. Da bi res videl, da bi res slišal. Da ne bi se gledal z dejanji v zrcalu, da ne bi poslušal le svojih besed."
(Odlomek iz "Nekaj ti manjka" - letošnje poslanice Luči miru iz Betlehema)

SLIKA___UPANA_-_spletna_stran.jpg Občina Kanal ob Soči se zahvaljuje občanom, poslovnim partnerjem, predstavnikom javnosti, društvom, združenjem in drugim ustanovam za korektno sodelovanje v iztekajočem se letu. Ob tej priložnosti vse tudi obveščamo, da letos namesto razposlanih prazničnih čestitk in voščil namenjamo 200 evrov Varstveno-delovnemu centru Nova Gorica. Ta ustanova namreč nudi drugi dom oziroma organizirano skrb in zaposlitev številnim odraslim duševno in telesno prizadetim ljudem. Med njimi so tudi prebivalci kanalske občine.
Njim in vsem ljudem dobre volje voščimo v novem letu veliko osebnega zadovoljstva in ustvarjalnih dosežkov.

Vesel božič in srečno v letu 2009. Župan Andrej Maffi