Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Zbiranje člankov in oglasnih sporočil za 23. številko časopisa Most

Poletna 23. številka časopisa Most bo izšla predvidoma zadnji teden v juniju. Članke in oglasna sporočila zbiramo do vključno petka, 5. junija 2009 na običajne elektronske naslove oziroma v prostorih TIC-a ali v tajništvu Občine Kanal ob Soči.

Vabimo vas, da s članki sodelujete pri oblikovanju naslednje številke občinskega časopisa Most. Članke lahko posredujete na e naslove: valter.pregelj@rtvslo.si, glasilomost@yahoo.com, tic.kanal@siol.net.
Fotografij ne vnašajte v wordove dokumente temveč jih pošljite kot priponke.
V kolikor vas zanima oglaševanje v časopisu Most, si o pogojih preberite v linku MOST, ki je na namizju na spletni strani občine.
Za dodatna pojasnila smo vam na voljo na telefonski številki 05/3981213.