Lokalne volitve 2010 - Pravila za predstavitev kandidatov, političnih strank in njihovih programov

V skladu s 6. členom Zakona o volilni in referendumski kampanji vas obveščamo o obsegu, pogojih in načinu predstavitve kandidatov za župana, člane občinskega sveta in svetov krajevnih skupnosti ter njihovih programov v lokalnem časopisu Most.

Vse politične stranke, liste kandidatov, volilne štabe in organizatorje volilnih kampanj vabimo, da obvestila za javnost ter druga sporočila in dokumente objavijo kot oglas po
veljavnem ceniku. Objavili bomo samo izdelane oglase, ki jih bodo naročniki v ustreznem formatu (v elektronski obliki) dostavili najkasneje do srede, 15. septembra do 12. ure na e naslov: info@capelo.si (Rajko Blaško, gsm 041 352 469).
Velikost formata je:
- 1/4 strani vodoravno 200x66 (mm)/ brez povezave ali
- 1/4 strani pokončno. 98x137 (mm) /brez povezave.

Cena oglasa z DDV je 54,00 €. Fakturo za oglaševanje vam bomo izstavili po izidu časopisa.

Kanal, 26. 8. 2010 Uredništvo časopisa Most

Splošni pogoji sodelovanja