Obvestilo o predčasnem glasovanju

Občina Kanal ob Soči, Občinska volilna komisija obvešča da bo predčasno glasovanje za volivce, ki bodo v nedeljo, 10. 10. 2010, odsotni iz kraja stalnega prebivališča (kjer so sicer vpisani v volilni imenik), bo potekalo v sredo, 6.10.2010 na naslovu: Občina Kanal ob Soči, Trg svobode 23, Kanal.
Volišče za predčasno glasovanje bo odprto med 7.00 in 19.00 uro.

OBČINA KANAL OB SOČI
OBČINSKA VOLILNA KOMISIJA
Trg svobode 23
5213 Kanal

OBVESTILO

PREDČASNO GLASOVANJE - 78. člen ZLV
Predčasno glasovanje za volivce, ki bodo v nedeljo, 10. 10. 2010, odsotni iz kraja stalnega rebivališča (kjer so sicer vpisani v volilni imenik), bo potekalo v sredo, 6.10.2010 na naslovu: Občina Kanal ob Soči, Trg svobode 23, Kanal.
Volišče za predčasno glasovanje bo odprto med 7.00 in 19.00 uro.
Volivce, ki se nameravajo udeležiti predčasnega glasovanja, prosimo, da imajo s seboj osebni dokument, ki izkazuje njihovo identiteto. Zaradi tekoče izvedbe volitev (iskanje volivca v volilnem imeniku) volivce prosimo, da s seboj prinesejo tudi obvestilo volivcu o volišču, na katerem so vpisani v volilni imenik.