Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev

Obveščamo vas, da je od 1. decembra 2011 dalje za uveljavljanje 11 pravic iz javnih sredstev potrebno oddajati novo enotno vlogo.

Med temi pravicami so tudi pravice do subvencije k najemnini, subvencija vrtca in pravica do plačila prispevka za obvezno zdravstveno zavarovanje, ki so jih doslej prosilci vlagali na pristojni občini, od 1. januarja 2012 pa se bo tudi te pravice uveljavljalo na Centrih za socialno delo z enotno vlogo
Vloga je objavljena na portalu e-uprava in spletnih straneh Ministrstva za delo družino in socialne zadeve.

Vlogo dobite spletni strani: www.mddsz.gov.si/fileadmin/mddsz.gov.si/pageuploads/dokumenti__pdf/vloga_zupjs_obr_8_45.pdf, na portalu e-uprava pa izberite vlogo pod imenom Vloga za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev.

Občinska uprava Občine Kanal ob Soči