POZIV za prijavo škode na stvareh zaradi posledic poplav, visokega snega in žleda

Občina Kanal ob Soči, na podlagi sklepa Ministrstva za obrambo, Uprave RS za zaščito in reševanje št. 844-4/2014-19- DGZR, z dne 12.02.2014, objavlja: POZIV ZA PRIJAVO ŠKODE NA STVAREH ZARADI POSLEDIC POPLAV, VISOKEGA SNEGA IN ŽLEDA med 30. januarjem in 10. februarjem 2014.

Obcestilo o ocenjevanju škode v gozdovih

Oškodovance na območju občine Kanal ob Soči pozivamo, da prijavijo:

- škodo v gozdovih, Obrazec 1, Obrazec 1A (za lastnike ki prijavljajo škodo na več kot osmih parcelah)
Lastnik oz. oškodovanec mora izpolniti osebne podatke, podatek o katastrski občini in številke parcel ter se podpisati, podatkov o vrednosti parcele, njeni površini in deležu poškodovanosti ni potrebno izpolniti – podatki bodo pripisani iz baz podatkov Geodetke uprave RS (površina parcele in njena vrednost) in Zavoda za gozdove Slovenije GS (poškodovanost).
- delno škodo na stavbah, Obrazec 4,
- oceno škode na gradbenih inženirskih objektih (transportna infrastruktura, distribucijski cevovodi, vodni objekti in drugo), Obrazec 5.

Škodo v travniških sadovnjakih se ne ocenjuje.

Prijava škode, z dodanim telefonskim kontaktom, mora na Občino Kanal ob Soči prispeti do srede, 12.3.2014, do 12. ure.

Morebitne dodatne informacije dobite na tel. 05/ 39 81 200.

Obrazci za prijavo škode so na voljo tudi v sprejemni pisarni Občine Kanal ob Soči.