Vabilo na predavanje Računovodstvo po dejanskih prihodkih in odhodkih na kmetiji

Zorko Kaltnekar, vodja finančno računovodske službe Kmetijsko gozdarskega zavoda Nova Gorica nam bo predstavil možne oblike delovanja kmetijskih gospodarstev za davčne namene (kmečka gospodinjstva, samostojni podjetniki posamezniki, gospodarske družbe), predstavljena bodo pravila za vodenje računovodstva na kmetijah, načrtno izbrani istovrstni poslovni dogodki na kmetiji in njihovo računovodsko knjiženje, davčni obračuni ter kmetijska dejavnost in DDV.

Kraj, datum, ura: torek, 11. 3. 2014, ob 16. uri v prostorih Posoškega razvojnega centra v Tolminu

Predavanje je za udeležence brezplačno. Število udeležencev je omejeno, zato vas vabimo k čimprejšnjemu vpisu.

Informacije o predavanju in vpis:
e-pošta:

Vabilo v celoti

Projekt SAM SVOJE SREČE KOVAČ delno financirata EU in Republika Slovenija. Partnerji v projektu: Idrijsko-Cerkljanska razvojna agencija d.o.o. Idrija, Ustanova Fundacija BiT Planota, Posoški razvojni center, Kmetijsko gozdarski zavod Nova Gorica, Občina Kanal ob Soči, Občina Idrija, Občina Cerkno, Občina Tolmin, Občina Kobarid, Občina Bovec, Mestna občina Nova Gorica.

Organ upravljanja za Program razvoja podeželja RS za obdobje 2007-2013 je Ministrstvo za kmetijstvo in okolje.