MOBILNA APLIKACIJA eDAVKI - brezplačna spletna delavnica

Spoštovani.

MOBILNA APLIKACIJA eDAVKI - BREZPLAČNA SPLETNA DELAVNICA - sreda, 19. maj 2021, ob 10. uri - ZOOM

BREZPLAČNA SPLETNA DELAVNICA

»PREDSTAVITEV MOBILNE APLIKACIJE eDAVKI«

Imate plačane davke in prispevke? Odgovor je na vašem telefonu. Spoznajte Mobilno aplikacijo eDavki. Aplikacija je namenjena enostavnejšemu poslovanju zavezancev s FURS in hitremu vpogledu v lastne podatke ter ponuja številne funkcionalnosti poslovanja s FURS.

Vsebina delavnice:
- registracija v mobilno aplikacijo eDavki,
- glavne značilnosti,
- predstavitev funkcionalnosti,
- meni aplikacije,
- zastopanje drugega zavezanca,
- prejemanje obvestil,
- vprašanja in odgovori.

Komu je delavnica namenjena: vsem potencialnim podjetnikom ter podjetnikom

Kdaj: sreda, 19. maj 2021, ob 10. uri. Delavnica bo trajala pribl. 2. šolski uri.

Kje: spletna platforma ZOOM.

Predavateljica: mag. Vlasta Stopar, vodja oddelka za informiranje in register, FU Nova Gorica.

Prijave: prijave zbiramo do torka, 18. maj 2021. Za udeležbo na spletni delavnici je potrebna predhodna prijava preko prijavnega obrazca - https://forms.gle/2VQDpDashLzcvckbA

Posredovati morate tisti mail, s katerim boste vstopili v spletno delavnico. Dan pred dogodkom boste prejeli povezavo.

Dodatne informacije: Spot svetovanje Goriška, Tel.: 05/330 66 90 (Aleš Bajec).

Delavnica je za udeležence brezplačna.

Prijazno vabljeni!

SPOT svetovanje Goriška 2018 - 2022
RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica
Ulica Gradnikove brigade 6, 5000 Nova Gorica

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.

spot.png
spot_1.png