Brezplačno usposabljanje 'Vitka proizvodnja' v okviru projekta Munera 3 (februar-marec 2022)

Spoštovani,

na Šolskem centru Nova Gorica, v okviru projekta Munera 3, organiziramo brezplačno usposabljanje Vitka proizvodnja.

Usposabljanje je namenjeno vsem, ki želijo pridobiti potrebna znanja in zavedanja, da so proizvodnja in njeni procesi karseda najbolje izkoriščeni; da so delovna mesta urejena, varna, ergonomsko naravnana; da so standardizirani postopki dela in kontrole; da so sposobni in voljni podajati predloge za izboljševanje procesov idr. Cilj vitke proizvodnje je nenehno izboljševanje vseh procesov. Njena prednost je osredotočenost na rezultate, na dinamične časovno in stroškovno učinkovite procese, na zmanjšanje napak, na visoko učinkovitost strojev ter motiviranje zaposlenih.

Za udeležbo je obvezno izpolnjevanje PCT pogoja.

PROGRAM USPOSABLJANJA:

• 5S metoda

• Analiza 7 izgub (8 izgub)

• Kaizen

• S.M.E.D.

• TPM – osnove

URNIK (od 15:30 do 20h, februar-marec 2022):

- sreda, 23.02.2022

- sreda, 02.03.2022

- petek, 04.03.2022

- sreda, 09.03.2022

- petek, 11.03.2022

- sreda, 16.03.2022 (ta termin zgolj do 18:30)

IZVAJALEC:

Lean rešitve d.o.o.

LOKACIJA: Šolski center Nova Gorica, Medpodjetniški izobraževalni center – MIC, Cankarjeva 8a, Nova Gorica

POGOJ: status zaposlenega (oziroma samozaposlenega)

PRIJAVA NA USPOSABLJANJE: v tabelo v priponki vnesite svoje podatke in jih posredujte na elektronski naslov: (prijave se beležijo po času prispetja).

Pohitite s prijavami, na voljo je omejeno število prostih mest!

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

TabPog - Vitka proizvodnja.xlsx

Šolski center Nova Gorica