Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Brezplačno usposabljanje 'Postavitev in upravljanje spletnih mest z WordPressom (online)' v okviru projekta Munera 3

Spoštovani,

na Šolskem centru Nova Gorica, v okviru projekta Munera 3, organiziramo brezplačno usposabljanje Postavitev in upravljanje spletnih mest z WordPressom, ki bo v celoti izvedeno online, z uporabo vašega službenega ali domačega računalnika ter enostavno videokonferenčno povezavo s predavateljem.

Usposabljanje je namenjeno vsem, ki želijo osvojiti znanje WordPress-a in tako nadgraditi svoje digitalne kompetence, ki so pomembne za postavitev in upravljanje spletnih vsebin. Ob zaključku usposabljanja bodo udeleženci znali sami postaviti lastno interaktivno spletno stran hkrati pa bodo pridobili tudi znanja za napredno uporabo WordPress-a. Znanje WordPressa ni zgolj digitalna kompetenca ampak je tudi poslovna, saj ima posameznik (kar je še posebej pomembno pri samozaposlenih in v majhnih podjetjih) takoj na voljo orodje, ki mu pomaga pri digitalnem marketingu in prodaji.

Za udeležbo je obvezno izpolnjevanje PCT pogoja.

URNIK (pričetki ob 16:30, predvidoma po 2 oziroma 3 šolske ure)

- 24. februar: 2 šolski uri

- 1. marec: 3 šolske ure

- 3. marec: 2 šolski uri

- 8. marec: 3 šolske ure

- 10. marec: 2 šolski uri

- 15. marec: 3 šolske ure

- 17. marec: 2 šolski uri

- 22. marec: 3 šolske ure

- 24. marec: 2 šolski uri

- 29. marec: 3 šolske ure

 IZVAJALEC:

Gregor Benigar, Epacka spletni marketing

 LOKACIJA: online (preko interneta)

POGOJ: status zaposlenega (oziroma samozaposlenega)

PRIJAVA NA USPOSABLJANJE: v tabelo v priponki vnesite svoje podatke in jih posredujte na elektronski naslov: (prijave se beležijo po času prispetja).

 

Pohitite s prijavami, na voljo je omejeno število prostih mest!

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

 

Šolski center Nova Gorica

Medpodjetniški izobraževalni center- MIC

Cankarjeva 10

5000 Nova Gorica

Tel.: +386 5 62 05 777

__C_NG.jpg