Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Vabilo Info dan GO! 2025

Spoštovani,

v ponedeljek, 11. aprila 2022, bo med 13.00 in 17.30 na Trgu Evrope potekal Info dan projekta GO! 2025 Nova Gorica - Gorica Evropska prestolnica kulture, ki je namenjen zlasti zainteresirani javnosti skupnega goriškega čezmejnega prostora in različnim organizacijam na kulturnem, pa tudi drugih področjih družbenega delovanja, ki delujejo na obeh straneh meje.

 

Obiskovalcem bomo na neformalen, sproščen način predstavili glavne programe našega skupnega projekta, pojasnili načine sodelovanja in posebnosti projektu GO! 2025, trenutne dejavnosti javnega zavoda, vizijo ter načrt dela zavoda do leta 2025.

 

Ker bodo na Info dnevu sodelovali tudi različni nosilci in skrbniki posameznih projektov, je ta dan odlična priložnost za mreženje in povezovanje, iskanje novih partnerjev, spoznavanje kulturne in ustvarjalnčezmejne goriške scene. Info dan bo služil tudi seznanjanju s pričakovanji, željami in predlogi javnosti oziroma organizacij, ki se programu GO! 2025 želijo priključiti s svojimi projekti preko razpisov ali kako drugače. Pozornost bomo namenili tudi vsem zainteresiranim za zaposlitev in delo na projektu. 

 

Info dan bo potekal v dveh delih, ki bosta vsebinsko popolnoma enaka tako, da si lahko obiskovalci lahko izberejo poljubni termin in sicer od 13.00 do 14.00, drugi pa od 16.00 do 17.00. Vmesni čas bo namenjen povezovanju in spoznavanju. 

 

PROGRAM:

- Predstavitev aktivnosti v letu 2022 (dr. Kaja Širok, direktorica javnega zavoda GO! 2025 in Neda R. Bric, umetniški vodja),

Kratka predstavitev projektov, ki se začenjajo v letu 2022 (nosilci oz. skrbniki projektov),

- Vprašanja & odgovori.

 

V želji, da se v čim večjem številu vidimo v ponedeljek, vas vljudno vabimo na dogodek! 

Office GO! 2025

Kolodvorska pot 8
5000 Nova Gorica
Slovenija


www.go2025.eu

Ekipa GO! 2025

GO125.png