Brezplačno usposabljanje 'Umetna inteligenca za poslovno uporabo' v okviru projekta Munera 3

Spoštovani,

na Šolskem centru Nova Gorica, v okviru projekta Munera 3, organiziramo brezplačno usposabljanje Umetna inteligenca za poslovno uporabo, ki bo izvedeno v kombinaciji predavanj v živo ter vaj preko interneta (z uporabo vašega službenega ali domačega računalnika ter enostavno videokonferenčno povezavo s predavateljico preko ZOOM-a).

Usposabljanje je namenjeno vsem, ki želijo osvojiti znanja o možnih uporabah umetne inteligence pri svojem delu, tudi z uporabo Microsoft Power BI. Udeleženci bodo ob zaključku usposabljanja lahko iz podatkov, zbranih iz različnih virov (poslovni podatki, socialna omrežja, podatki SURS-a idr.) izluščili pomembne podatke za nadaljnjo analizo in izdelali modele strojnega učenja ter uporabili izdelane modele pri napovedovanju.

URNIK (od 16h do 19h, srede v živo in četrtki online razen zadnje srečanje):

- 4. maj, sreda – predavanje (v živo)

- 5. maj, četrtek – vaje (online)

- 11. maj, sreda – vaje (v živo)

- 12. maj, četrtek – predavanje (online)

- 18. maj, sreda – vaje (v živo)

- 19. maj, četrtek – predavanja (online)

- 25. maj, sreda – vaje (v živo)

- 26. maj, četrtek – predavanja (online)

- 1. junija, sreda – vaje (v živo)

- 2. junija, četrtek – praktično delo/naloga (online)

- 23. junija, četrtek – predstavitve/vaje (v živo)

IZVAJALEC:

Barbara Pušnar, predavateljica VSŠ, Šolski center Nova Gorica

LOKACIJA: Šolski center Nova Gorica, Lesarska šola, Erjavčeva ulica 4A, učilnica B23; online

POGOJ: status zaposlenega (oziroma samozaposlenega)

PRIJAVA NA USPOSABLJANJE: v tabelo v priponki vnesite svoje podatke in jih posredujte na elektronski naslov: (prijave se beležijo po času prispetja).

Pohitite s prijavami, na voljo je omejeno število prostih mest!

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

TabPog - Umetna inteligenca za poslovno uporabo - prijava.xlsx

Medpodjetni__ki_izobra__evalni_center.jpg