Brezplačna spletna delavnica "Predstavitev mobilne aplikacije eDAVKI"

Spoštovani.

Imate plačane davke in prispevke? Odgovor je na vašem telefonu. Spoznajte Mobilno aplikacijo eDavki.

Aplikacija je namenjena enostavnejšemu poslovanju zavezancev s FURS in hitremu vpogledu v lastne podatke ter ponuja  številne funkcionalnosti poslovanja s FURS.

Vsebina delavnice:

-          registracija v mobilno aplikacijo eDavki,

-          glavne značilnosti,

-          predstavitev funkcionalnosti,

-          meni aplikacije,

-          zastopanje drugega zavezanca,

-          prejemanje obvestil,

-          vprašanja in odgovori.

Komu je delavnica namenjena: vsem podjetnikom ter potencialnim podjetnikom.

Kdaj: Torek, 24. maj 2022, ob 10. uri. Delavnica bo trajala pribl. 2. šolski uri.

Kje: spletna platforma ZOOM.

Povezava do objave na spletu: http://www.rra-sp.si/aktualno/novice/brezplacna-spletna-delavnica-%C2%BBpredstavitev-mobilne-apl

Predavateljica: mag. Vlasta Stopar, vodja oddelka za informiranje in register, Finančna Uprava Nova Gorica.

Prijave: prijave zbiramo do ponedeljka, 23. maj 2022. Za udeležbo na spletni delavnici je potrebna predhodna prijava preko prijavnega obrazca  - https://forms.gle/CKbv1FCcmmCs3qdq9

Posredovati morate tisti mail, s katerim boste vstopili v spletno delavnico. Dan pred dogodkom boste prejeli povezavo.

Dodatne informacije: Spot svetovanje Goriška, Tel.: 05/330 66 90 (Aleš Bajec).

Delavnica je za udeležence brezplačna.

Prijazno vabljeni!

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropske Unije iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republike Slovenije preko Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija

SPOT svetovanje Goriška 2018 - 2022

RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica

Ulica Gradnikove  brigade 6, 5000 Nova Gorica

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj ter SPIRIT Slovenija, javna agencija.

SPOT svetovanje Goriška

Ulica Gradnikove  brigade 6, 5000 Nova Gorica

URADNE URE

ponedeljek: 8.00 – 14.00
torek: 8.00 – 14.00
sreda: 8.00 – 17.00
petek: 8.00 – 14.00

Zaželena je predhodna najava na telefonsko številko 05/330 66 90.

SPOT.jpg