Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Vabilo na informiranje beguncev iz Ukrajine

Spoštovani!

Dijaški dom Nova Gorica v sodelovanju z Uradom Vlade RS za oskrbo in integracijo migrantov in PIC-a  – Pravnega centra za varstvo človekovih pravic in okolja organizira informiranje na temo pravic oseb iz Ukrajine.

Informiranje bo potekalo dne 23.06.2022 med 10.00 uro in 12.00 uro v prostorih Dijaškega doma Nova Gorica, Streliška pot 7, dvorana »A«. Za prevajanje je poskrbljeno.

__________________________________________________________________________________

Запрошення на зустріч для отримання інформації для біженців з України

Студентський будинок Нова Гориця у співпраці з Управлінням Уряду Республіки Словенія з догляду та інтеграції мігрантів та PIC – Юридичним центром із захисту прав людини та довкілля організовує інформацію про права осіб з України.

Зустріч для отримання інформації відбудеться 23 червня 2022 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Студентського будинку Нова Гориця, Стрелішка пот 7, зала «А». Надається переклад.