POMEMBNO OBVESTILO!!! Agencija RS za okolje je za naše področje izdala rdeče opozorilo

Agencija RS za okolje je za naše področje izdala rdeče opozorilo, kar pomeni najvišjo stopnjo vremenske ogroženosti.

Bodite pripravljeni na vremenske spremembe, ki prihajajo! Voznicam in voznikom odsvetujemo vse nenujne poti, a če se na poti vseeno znajdete, potem vas pozivamo k upoštevanju prometne signalizacije ter navodil interventnih služb. Če naletite na poplavljeno cesto ali zemeljski plaz, takoj obrnite in poiščite varnejšo pot.

V primeru nujne pomoči pokličite na telefonsko številko 112.

Razmere na cestah, lokalnih in drugih, lahko spremljate na povezavi: www.promet.si  Izredne dogodke, ki so javljeni na številko 112, lahko spremljate na povezavi: SPIN (sos112.si)

Koristne napotke ob poplavah najdete na povezavi: Poplave | GOV.SI.

Agencija Republike Slovenije za okolje!

Varnost je na prvem mestu, zato poskrbite zase in za svoje bližnje.

Poplave.jpg