Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

Nacionalna preventivna akcija Alkohol in prihajajoči vikend

Spoštovani,

v tem tednu poteka druga letošnja nacionalna preventivna akcija za preprečevanje vožnje pod vplivom alkohola, drog in drugih psihoaktivnih snovi v prometu. Policisti v času nacionalne preventivne akcije poostreno nadzirajo psihofizično stanje voznikov. Preverjajo vsebnost alkohola v izdihanem zraku in izvajajo preizkuse s sredstvi za hitro ugotavljanje prisotnosti drog v organizmu. Akcija bo potekala do vključno 12.11.2023.

Poziv v celoti si lahko preberete TU!

----------------------------------------------------

SPV

Sektor za preventivo in vzgojo v cestnem prometu

Javna agencija Republike Slovenije za varnost prometa
Kotnikova ulica 19A, 1000 Ljubljana, Slovenija

T: 01 478 89 50

E:
W: www.avp-rs.si
logo-avp-2.png