Na vsebino
Občina Kanal ob Soči

OBVESTILO o zapori ceste

Sppštovani,

obveščamo vas, da bo zaradi asfalterskih del od ponedeljka, 15. 1. 2024 od 10. ure dalje, do srede, 17. 1. 2024, predvidoma do 14 ure, popolna zapora ceste od odcepa za naselje Prilesje pri mostu čez reko Sočo do kontejnerskega otoka pred vasjo Prilesje. Obvoz bo urejen z južne strani vasi.

V četrtek, 18. 1. 2024, pa popolna zapora ceste z južne strani, dovoz do vasi bo urejen po glavni dostopni cesti od odcepa pri mostu čez  Sočo.

Gradbena dela povezovalnega vodovoda na Mrzlek intenzivno potekajo na kolesarski poti od križišča na južni strani vasi Prilesje do črpališča. Vse krajane, še posebej lastnike parcel, lepo prosimo za razumevanje.

O morebitni spremembi vas bomo naknadno obvestili. Za vse podrobne informacije se lahko obrnete na gopspoda Ivana Križniča – GSM 041 772577.

Hvala za razumevanje.

 

Občina Kanal ob Soči