Obvestilo o javnem natečaju

Na podlagi 58. člena Zakona o javnih uslužbencih (Uradni list RS, št. 63/07 - uradno prečiščeno besedilo, 69/08 - ZTFI-A, 69/08 - ZZavar-E, 65/08 in 40/12 – ZUJF; v nadaljevanju: ZJU) OBČINA KANAL OB SOČI, Trg svobode 23, 5213 Kanal objavlja

javni natečaj
za zasedbo prostega uradniškega delovnega mesta:
VIŠJI SVETOVALEC ZA GOSPODARSTVO IN FINANCE

Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: "Za javni natečaj - Višji svetovalec«, na naslov: Občina Kanal ob Soči, Trg svobode 23, 5213 Kanal in sicer v roku 8 dni po objavi na spletni strani Občine Kanal ob Soči. Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: obcina.kanal@obcina-kanal.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

Kandidati bodo o izbiri pisno obveščeni najkasneje v roku 15 dni po opravljeni izbiri. Obvestilo o končanem izbirnem postopku bo objavljeno na spletni strani Občine Kanal ob Soči www.obcina-kanal.si.

Dodatne informacije o izvedbi javnega natečaja dobite po tel. 05-39 81 200 – ga. Nives Prijatelj.

Datum objave: 28. 8. 2012
Besedilo v celoti