Objava dveh razpisov Fundacije za šport

Razpisovalec: Fundacija za šport

Predmet javnega razpisa: sofinanciranje izvajalcev programov športnih dejavnosti, raziskovanja in razvoja športa ter založništva v športu, in sicer:
– športne dejavnosti
– raziskovanje in razvoj športa
– založništvo v športu

Upravičenci: vse pravne osebe javnega ali zasebnega prava in zasebniki, ki izpolnjujejo predpisane pogoje za izvajanje dejavnosti na področju športa.Prednost pri izboru imajo programi združenj oziroma zvez športnih organizacij, sledijo pa programi drugih prosilcev nepridobitnega značaja, ki delujejo v javnem interesu na področju športa.
Upravičeni stroški: odvisni od posameznega področja
Višina razpisanih sredstev: 7.700.000,00 EUR
Rok za oddajo: do 11 novembra 2013.

Več na: Javni razpis Fundacije za šport za sofinanciranje športnih dejavnosti, raziskovanja in razvoja športa ter založništva v športu v letu 2014

Razpisovalec: Fundacija za šport
Predmet javnega razpisa: sofinanciranje izvajalcev programov za gradnjo športnih objektov.
Upravičenci: vse pravne osebe javnega ali zasebnega prava in zasebniki, ki izpolnjujejo predpisane pogoje za izvajanje dejavnosti na področju športa in so lastniki športnih objektov oziroma investitorji del na športnih objektih. Prednost pri izboru imajo programi združenj oziroma zvez športnih organizacij, sledijo pa programi drugih prosilcev nepridobitnega značaja, ki delujejo v javnem interesu na področju športa.
Višina sofinanciranja: - pri investicijah, katerih predračunska vrednost presega 62.500 € brez davka na dodano vrednost: do 30% predračunske vrednosti celotne investicije
- pri investicijah, katerih predračunska vrednost ne presega 62.500 € brez davka na dodano vrednost: do 50% predračunske vrednosti celotne investicije.
Višina razpisanih sredstev: 3.300.000,00 EUR
Rok za oddajo: do 11 novembra 2013

Več na: Javni razpis Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektov v letih 2014, 2015 in 2016