Objavljamo Popravek javnega naznanila o razgrnitvi Sprememb in dopolnitev OPN Občine Kanal ob Sočii

Občina Kanal ob Soči objavlja Popravek javnega naznanila o razgrnitvi Sprememb in dopolnitev OPN Občine Kanal ob Soči- (prva objava 27. 1. 2014, druga objava 31. 1. 2014, tretja objava 5. 2. 2014)

Popravek javnega naznanila

Javna razgrnitev sprememb in dopolnitev OPN Kanal ob Soči bo potekala
od 5. februarja 2014 do 7. marca 2014 v sejni sobi Občine Kanal ob Soči, Trg svobode 23, Kanal v poslovnem času občine.
Gradivo bo v tem času javno razgrnjeno tudi na spletni strani www.obcina-kanal.si.

Poslovni čas traja ob ponedeljkih, torkih in četrtkih od 8.00 do 15.00 ure, ob sredah od 8.00 do 16.00 ure in ob petkih od 8.00 do 14.00 ure.

JAVNA RAZGRNITEV DOPOLNJENEGA OSNUTKA 1. SPREMEMBE IN DOPOLNITVE OBČINSKEGA PROSTORSKEGA NAČRTA OBČINE KANAL OB SOČI

Uvodno besedilo - OBRAZLOŽITEV

1. tesktualni del (v .zip formatu)
2. grafični del (v .zip formatu)