Javni razpis za oddajo ponudb za prenovo javne razsvetljave v Občini Kanal ob Soči

Na Portalu javnih naročil, št.JN527/2013 , dne, 16. 1. 2013 je Občina Kanal ob Soči objavila Javni razpis za oddajo ponudb za prenovo javne razsvetljave.

Zainteresirane ponudnike vabimo, da oddajo ponudbo za izvedbo javnega naročila: PRENOVA JAVNE RAZSVETLJAVE V OBČINI KANAL OB SOČI.
Rok za oddajo ponudbe je 25.2.2013 do 09:00 ure.
Obravnavale se bodo ponudbe, ki bodo oddane do roka in bodo pripravljene v skladu z navodili razpisne dokumentacije.

Operacijo delno sofinancira Evropska unija in sicer iz Kohezijskega sklada. Operacija se izvaja v okviru Javnega razpisa za sofinanciranje operacije za energetsko učinkovito prenovo javne razsvetljave za obdobje 2011 do 2013 – UJR1 v okviru Operativnega programa razvoja okoljske in prometne infrastrukture za obdobje 2007-2013, razvojne prioritete Trajnostna raba energije, prednostne usmeritve Učinkovita raba električne energije.

PRILOGE:

1. Razpisna dokumentacija