Javni razpis za podelitev koncesije za izvajanje obvezne občinske gospodarke javne službe zbiranja določenih vrst komunalnih odpadkov

OBČINE ŠEMPETER-VRTOJBA, OBČINA MIREN-KOSTANJEVICA IN OBČINA KANAL OB SOČI

OBJAVLJAJO

JAVNI RAZPIS ZA PODELITEV KONCESIJEZA IZVAJANJE OBVEZNE OBČINSKE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE ZBIRANJA DOLOČENIH VRST KOMUNALNIH ODPADKOV
na območju Občine Šempeter-Vrtojba, Občine Miren-Kostanjevica in Občine Kanal ob Soči (v priponki)

Način, mesto in rok oddaje prijave:

Prijavitelji morajo oddati svoje prijave v zaprtih ovojnicah, na katerih nalepijo OBRAZEC OVOJNICA, ki je priložen kot končni obrazec prijavnega dela razpisne dokumentacije.

V primeru, da prijavitelj ne uporabi predmetnega obrazca ovojnice, mora oddati svojo prijavo v zaprti ovojnici, ki mora biti na naslovni strani opremljena z naslovom:

OBČINA ŠEMPETER-VRTOJBA
Trg Ivana Roba 3 a
5290 Šempeter pri Gorici

V spodnjem levem kotu mora biti oznaka: »Ne odpiraj – prijava – Koncesija za izvajanje obvezne občinske gospodarske javne službe zbiranja določenih vrst komunalnih odpadkov«.

Na hrbtni strani ovojnice mora biti naziv in naslov prijavitelja.

Naročnik/koncedent bo upošteval vse prijave, ki bodo prispele na zgoraj navedeni naslov najpozneje do 14.12.2017, do 10 ure.

Prijavitelji lahko oddajo prijave osebno ali priporočeno po pošti na zgornji naslov. Če je prijava poslana po pošti se šteje za pravočasno, če prispe na navedeni naslov do zgoraj navedenega datuma in ure.

Prijave ni mogoče oddati v elektronski obliki.

Razpisna dokumentacija
Prijavni obrazci